Tieto stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním stránok s týmto vyjadrujete svoj súhlas.

Rozšírené vyhľadávanie
Rozšírené vyhľadávanie

Vystavený nábytok výpredaj

5 výrobkov
viac možností

Vyber:

Rozmery:

Druh ponuky:Druh akcie:

Výpredaj
Jedná sa o tovar vystavený v predajni Black Red White Košice.
Tovar je v demonte (nezložený) a možný je jedine osobný odber v predajni Black Red White v Košiciach na ulici Nižné Kapustníky 2. (zobraziť na mape)
Vyklápacia posteľ z kolekcie Pop vo farbe buk. Súčasťou je rošt a matrac. Praktické riešenie pre všetkých, ktorí nemajú veľa miesta.

Vyklápacia posteľ: Pop KL/20/10 ...

cena: 379,00 EUR   199,00 EUR
Hĺbka / Šírka / Výška
40 (po vyklopení postele 201,5) cm / 104,5 cm / 205,5 cm
Výpredaj
Charakteristika: 

Priestranná šatníková skriňa AGUSTYN SZF5D2S.
Horná časť skrine je rozdelená deliacou stenou. 2-dverová časť obsahuje tyč na zavesenie šiat. 1-dverová časť obsahuje 3 praktické police na uloženie šiat.
Dolná časť skrine je rozdelená na 3 časti. Stredná časť obsahuje 2 zásuvky na valčekových koľajničkách a bočné časti sú praktické skrinky bez políc na uloženie väčších vecí.
Jednoduchá montáž.

Svetlé tóny farby dub sonoma a viditeľná štruktúra dreva prinášajú harmóniu a rovnováhu do Vašich domov. Systém AGUSTYN sa skladá zo 16 prvkov, vďaka ktorým si ľahko a moderne zariadite krásnu a praktickú obývaciu izbu alebo spálňu. 


Jedná sa o tovar vystavený v predajni Black Red White Košice.
Tovar ma nasledovné nedostatky: poškodené povrchová úprava bokov, zlomená zadná noha. Po zakúpení nie je možné uplatniť reklamáciu na uvedené nedostatky.
Tovar je zmontovaný a preto je možný jedine osobný odber v predajni Black Red White v Košiciach na ulici Nižné Kapustníky 2. (zobraziť na mape)

Skriňa: AGUSTYN - SZF5D2S - dub ...

cena: 546,00 EUR   292,00 EUR
Hĺbka / Šírka / Výška
58,5 cm / 161 cm / 207,5 cm
 
 
Newsletter

Chceš priebežne získavať informácie o našich akciách a nových produktoch?

2009 – 2014 Black Red White Slovakia a.s Realizácia: Ideo
Ďakujeme - pozývame Vás do predajne